Technikai | Kėdainių žinios. skelbimai
Paslaugos, darbas | Siūlo darbą | Technikai |

AB „Kelių priežiūra“ Kėdainių padalinyje ieškome:

– Meistro (-ės), vid. darbo užmokestis: 1500-1900 Eur* – Mašinų operatoriaus (-ės), vid. darbo užmokestis: 1500 Eur* Susidomėjusius prašome kreiptis tel. 861537216 arba el. paštu. personalas@keliuprieziura.lt Daugiau informacijos www.keliuprieziura.lt *neatskaičius mokesčių

  Paslaugos, darbas » Siūlo darbą » Technikai » Kėdainių r. sav.,
1000.00 €

Darbas elektromechanikui Kėdainiuose

Darbo pobūdis: įvairių kėlimo įrenginių techninių apžiūrų ir remonto darbų atlikimas Kėdainiuose; Reikalavimai: darbo patirtis montuojant/eksploatuojant įrenginius; gebėjimas skaityti elektros schemas; vairuotojo pažymėjimas (B). Siūlome: įgyti liftų elektromechaniko kvalifikaciją.

Darbas Nyderlanduose – nemokamas įdarbinimas
2160.00 €

Įmonė MB“Kelialapis svetur“ siūlo Jums darbus Olandijoje:  Užsakymų surinkimas ir pakavimas;  Įvairūs darbai fabrikuose ir logistikos sandėliuose;  Pastolių montavimo darbai;  Izoliacijos montavimo darbai;  Pradedančiųjų pastolininkų apmokymai. Kodėl verta rinktis mus? Mes vykdome atrankas savo klientams Nyderlanduose; Neturime jokių mokesčių už įdarbinimą ar dokumentų tvarkymą; Visos darbo sutartys kurias siūlome per […]

  Paslaugos, darbas » Siūlo darbą » Klaipėdos m. sav.,

Skelbimai Kėdainiuose – skelbk nemokamai